Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. por. Tadeusza Janeczko w Sypniewie

UROCZYŚCIE ŚLUBUJEMY, ZA TRUD I WIEDZĘ DZIĘKUJEMY!

Utworzono dnia 27.10.2019

Pod takim hasłem 11 października 2019 r. w Wiejskim Domu Kultury w Sypniewie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej i pasowania uczniów klasy pierwszej.

Krótki program artystyczny z okazji Dnia Nauczyciela przygotowali uczniowie klasy III. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli życzenia, podziękowania za trud i poświęcenie, a w szczególności za to, że nauczyciele są z nimi zarówno w chwilach dobrych jak i złych, że mogą zawsze na nich liczyć.  

Następnie Pan dyrektor złożył życzenia wszystkim pracownikom szkoły i wręczył nagrody nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi.

W  tak świątecznym dniu pożegnaliśmy Panie odchodzące na emeryturę, Panią Irenę Łaszczyk, Renatę Szulc i Zofię Radzymińską.

Kolejnym ważnym punktem uroczystości było przyjęcie w poczet uczniów naszej szkoły pierwszoklasistów, którzy swoim programem artystycznym i egzaminem dali dowód temu, że są gotowi godnie reprezentować naszą szkołę.

Po złożeniu ślubowania i pasowaniu stali się prawdziwymi uczniami Szkoły Podstawowej w Sypniewie, na pamiątkę tej wielkiej uroczystości uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

Następnym  punktem uroczystości było pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej naszych pierwszaków. Każdy z nich otrzymał pamiątkowy dyplom oraz identyfikator, który pozwoli im na korzystanie z zasobów biblioteki.

W tym dniu odbyło się również ślubowanie nowo wybranego Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Pan dyrektor Jacek Szewczyk odczytał tekst ślubowania i od tej chwili uczniowie wybrani do SU stali się pełnoprawnymi reprezentantami społeczności uczniowskiej, której zadaniem jest prawidłowe dbanie o interesy uczniów. Obdarzonym przez kolegów i koleżanki zaufaniem członkom Samorządu życzymy owocnej pracy!

Zdjęcia w naszej Galerii.

Bogusława Koczenasz

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2020
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 61

W poprzednim tygodniu: 150

W tym miesiącu: 661

W poprzednim miesiącu: 739

Wszystkich: 29023