Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. por. Tadeusza Janeczko w Sypniewie

Rok szkolny 2016/2017

SPORT

Gala sportu 2017r.

Wachowski Piotr – I miejsce w mistrzostwach powiatu „ Czwartki lekkoatletyczne”    w biegu na 1000 m.

Koguciuk Zuzanna – I miejsce w mistrzostwach powiatu  „ Czwartki lekkoatletyczne” w biegu na 600 m.

Ganczar Natalia – II miejsce w mistrzostwach powiatu  „ Czwartki lekkoatletyczne” w biegu na 600 m

Uczestnicy  w mistrzostwach Polski  „ Czwartki lekkoatletyczne”

Drużyna Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

  1. Dyczkowska Małgorzata
  2. Ganczar Natalia
  3. Kucharczyk Adam
  4. Ziółkowski Szymon

I miejsce w mistrzostwach powiatu

VI miejsce w mistrzostwach województwa

Jastrowskie Przełaje:

Zosia Dyczkowska – III miejsce

Laura Dopierala –III miejsce

Filip Kaciełowicz – I miejsce

Jakub Pankowski – III miejsce

Piotr Wachowski –III miejsce

Zuzanna Koguciuk –I miejsce

Maciej Kaczmarek – II miejsce

Małgorzata Dyczkowska  II miejsce

Patrycja Hałuszko – III miejsce

Jakub Augustyniak – I miejsce

Mariusz Ślusarski – III miejsce

Agata Rafałowicz – II miejsce

Krzysztof Stachowiak – I miejsce

Michał Margol – III miejsce

 

IX Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski

Agata Rafałowicz – III miejsce –etap powiatowy –  wyróżnienie w Pile

Weronika Trzebiatowska – wyróżnienie –etap powiatowy –  Piła

 

Wojewódzki Konkurs Matematyczny dla uczniów gimnazjów

Joanna  Koczenasz – zakwalifikowała się do etapu rejonowego

 

XVII Dyktando o Tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Złotowskiego – Jastrowie 2016

Maria Karaszewska – III miejsce – kategoria gimnazjum

XIV Gminny Konkurs Recytatorski

Stefan Pura – I miejsce

Maksymilian Ziółkowski – III miejsce

 

Eliminacje Gminne XIX edycji Konkursu  Plastycznego „ 25 PSP- Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

Klasy I-III SP – Maksymilian Urbański kl. III

Kl. I-III gimnazjum- Paulina Radzymińska kl. III gimnazjum

 

XIV Gminny Konkurs Polonistyczny

III miejsce- Nadia Rzeczkowska kl. VI

 

Konkurs BRD – Eliminacje Powiatowe

I miejsce – Publiczna Szkoła Podstawowa

  1. Maciej Kowal
  2. Wiktor Nowicki
  3. Diana Borkowska
  4. Aleksandra Olczyk

I miejsce - Publiczne Gimnazjum

  1. Adam Kucharczyk
  2. Szymon Ziółkowski
  3. Małgorzata Dyczkowska

 

Eliminacje Gminne Ogólnopolskiego Turniej Wiedzy Pożarniczej

I miejsce –Maksymilian Ziółkowski – I gimnazjum

Etap Powiatowy Konkursu „ Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

III miejsce – Stefan Pura – kl. V

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2017

wyróżnienie Tomczak Dawid - kl. II SP

 

2 CROSS Jastrowski dzieci i młodzieży 2017

Publiczna Szkoła Podstawowa

I miejsce - Zosia Dyczkowska – kl. I

II miejsce – Laura Dopierała – kl. II

II miejsce – Mikołaj Hałuszko – kl. III

III miejsce – Joanna Koguciuk – kl. VI

Publiczne Gimnazjum

I miejsce- Jakub Augustyniak – kl. I

II miejsce – Małgorzata Dyczkowska – kl. I

II miejsce – Mariusz Ślusarski – kl. I

III miejsce – Natalia Ganczar – kl. I

III miejsce – Daniel Hałuszko- kl. II

 

Gminny konkurs „ Świat Baśni” pod honorowym patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Jastrowie

I miejsce –Klimczyk Oliwia –kl. VI

 

Na tropach przyrody –wyróżnienie

Magdalena Burdelak- opiekun szkolny

Katarzyna Burdelak – kl. V

Malwina Krakowiak – kl. V

Stefan Pura – kl. V

Ignacy Trzebiatowski – kl. V

Jan Ziętek – kl. V

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2018
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Imieniny