Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. por. Tadeusza Janeczko w Sypniewie

Rok szkolny 2017/2018

 „ Czwartki lekkoatletyczne”

I miejsce: w biegu na 600 m Dopierała Laura kl. IV

I miejsce w biegu na 1000 m Hałuszko Mikołaj kl. IV

I miejsce w biegu na 1000 m Kaciełowicz Filip kl. V

III miejsce w biegu na 1000m Pankowski Jakub kl. V

II miejsce rzut piłeczką palantową Nadolny Kacper kl. IV

 

Konkurs plastyczny pt. „Pomagamy” organizowany z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca oraz Próby Bicia Rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo- oddechowej przez jak największą ilość osób.

III miejsce – Ryszard Stolarek – klasa III SP

Wyróżnienie – Lena Pietrzak –kl. I SP

 

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego dla uczniów dotychczasowych gimnazjów

Agata Rafałowicz kl. III – zakwalifikowana do etapu rejonowego

 

X Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski

III miejsce Agata Rafałowicz – kl. III gimnazjum

wyróżnienie Weronika Trzebiatowska – kl. III gimnazjum

II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej „ Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku.”

  1. Dyczkowski Stanisław – kapitan drużyny i najlepszy zawodnik
  2. Klimczyk Karolina
  3. Łaszczych Antoni
  4. Mizak Hubert
  5. Połeć Jakub
  6. Pyzdrowski Jakub
  7. Rzeczkowski Olaf
  8. Sudoł Kornel
  9. Szymański Jakub
  10. Tyrański Tomasz

X Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski

– 2 etap Finał ponadpowiatowy

I miejsce Agata Rafałowicz – kl. III gimnazjum

IX miejsce Weronika Trzebiatowska – kl. III gimnazjum

I Gminny Konkurs Ortograficzny 

Oliwia Klimczyk kl. VII - II miejsce w kategorii klas VII.

XV Gminny Konkurs Recytatorski

II miejsce - Maria Dudek, klasa I

III miejsce - Adam Liszewski kl. II  

XIII Gminny Konkurs Piosenki

II miejsce Maja Szacho – Głuchowicz kl. I  w kategorii klas I-III SP

II miejsce-  Nadia Rzeczkowskakl. VII  w kategorii klas VII - Gimnazjum.

Agata Rafałowicz zakwalifikowana do II etapu powiatowego Konkursu o zdrowym stylu życia

Powiatowy Konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

I miejsce Szkoła Podstawowa

  1. Olczyk Alicja kl. IV
  2. Borkowska Diana kl. V
  3. Kowal Maciej kl. V
  4. Nowicki Wiktor –kl. V

I miejsce Gimnazjum

  1. Kucharczyk Adam –kl. II gimnazjum
  2. Ziółkowski Maksymilian - kl. II gimnazjum
  3. Ziółkowski Szymon –kl. II gimnazjum

Konkurs Matematyczny KANGUR 2018

  1. Kategoria Maluch kl. III – Dawid Tomczak
  2. Kategoria Maluch kl. IV – Julia Róg

III Gminny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej

I miejsce Szkoła Podstawowa

  1. Burdelak Anna kl. IV
  2. Róg Julia kl. IV

III CROSS JASTROWSKI

Kat. Dziewczęta kl. IV – I miejsce Laura Dopierała

Kat. Chłopcy kl. V – I miejsce Filip Kaciełowicz

                                III miejsce Maciej Kowal

Kat. Dziewczęta kl. II gimnazjum –  II miejsce Agnieszka Wachowska

Kat. Chłopcy kl. II gimnazjum –  III miejsce Jakub Augustyniak

Kat. Chłopcy kl. III gimnazjum –  II miejsce Krzysztof Stachowiak

                                                    III miejsce Kacper Machel

„Czwartki lekkoatletyczne”

W finale powiatowym nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

  1. Laura Dopierała – I miejsce
  2. Filip Kaciełowicz – I miejsce
  3. Mikołaj Hałuszko – III miejsce
  4. Paweł Klimczyk – IV miejsce

Do finałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w Łodzi, zakwalifikowała się Laura Dopierała oraz Filip Kaciełowicz.

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Wrzesień 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Imieniny