Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. por. Tadeusza Janeczko w Sypniewie

Rok szkolny 2018/2019

XI Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski:

 II miejsce - Oliwia Tomczak w kategorii klas gimnazjalnych;

 wyróżnienie - Wiktoria Kuśmierek  w kategorii klas gimnazjalnych; wyróżnienie - Ignacy Trzebiatowski  w kategorii szkół podstawowych.

Gminne biegi przełajowe ,, Biegam dla Niepodległej”

I miejsce – Staś Dyczkowski  kl. II

II miejsce – Grzegorz Szydziak  kl. VII

II miejsce –Agnieszka Wachowska kl. III gimnazjum

III miejsce – Igor Skibiak kl. VIII

III miejsce – Michał  Kucharczyk kl. III gimnazjum

Czwartki Lekkoatletyczne:
I miejsce w powiecie, udział w III Halowych Ogólnopolskich Mistrzostwach Czwartków Lekkoatletycznych na dystansie 1000 m – reprezentowanie szkoły w Spale - Filip Kaciełowicz  kl.VI

II miejsce w powiecie na dystansie 300 m Laura Dopierała kl. V

Biegi Przełajowe – Jastrowski Cross:
I miejsce - Filip Kaciełowicz kl. VI

II miejsce - Zosia Dyczkowska kl. II

II miejsce - Laura Dopierała  kl. V
II miejsce - Maciej Kowal  kl. VI

III miejsce - Jakub Pankowski  kl. VI

I miejsce w powiecie na dystansie 1000m, udział w Mistrzostwach Polski „Czwartków Lekkoatletycznych”, udział w Mistrzostwach Wielkopolski w Jarocinie - Filip Kaciełowicz  kl. VI

I miejsce w powiecie  na dystansie 300 m, udział w Mistrzostwach Polski „Czwartków Lekkoatletycznych” - Laura Dopierała  kl. V

II miejsce w powiecie w rzucie piłeczką palantową, III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Jarocinie- Wiktor Nowicki kl. VI

III miejsce w powiecie w rzucie piłeczką palantową- Jakub Pankowski  kl. VI

Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Na szczeblu powiatu -Złotów

I miejsce - Szkoła Podstawowa

I miejsce - Gimnazjum

Na szczeblu województwa – Konin:

I miejsce - Szkoła Podstawowa

Gimnazjum –XIV.

Gminny Konkurs Recytatorski:

I miejsce -Ignacy Trzebiatowski kl. VII (w kategorii kl. VII-VIII i Gimnazjum).

III miejsce – Karolina Klimczyk kl. II

wyróżnienie Maja Szacho- Głuchowicz kl. II

Gminny Konkurs „ Świat Baśni”.

II miejsce - Maciej Kowal  kl VI

Turniej w wyciskaniu sztangi leżąc Jastrowie 2019 – II miejsce drużynowe

VIII Jastrowski Przegląd Teatralny „ Biały- Zielony- Niebieski”

I miejsce - grupa teatralna „ Iskierki”

I miejsce- najlepszy aktor –Antoś Łaszczych

I miejsce – najlepsza scenografia i kostiumy ( kl. II)

VIII Jastrowski Przegląd Zespołów Teatralnych Biały- Zielony-Niebieski – grupa teatralna „ A więc” - V miejsce

Okręgowy Konkurs Plastyczny „Czyste wody”

I miejsce - Nikola Łaszczych kl. III gimnazjum

wyróżnienie - Małgorzata Dyczkowska kl. III gimnazjum

Okręgowy Konkurs Plastyczny  „ Łowiectwo w oczach dziecka”.

wyróżnienie - Wiktoria Kuśmierek kl. III gimnazjum

Gminny Konkurs Piosenki

III miejsce – Wiktor Bielecki kl. I

wyróżnienie Maria Dudek kl. II

wyróżnienie Maja Szacho-Głuchowicz kl. II

Konkurs  Tydzień  Biało- Czerwony – wyróżnienie kl. I-III

 

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Listopad 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny