Laboratoria Przyszłości - drukarka 3D
Uczniowie klasy VII naszej szkoły po raz kolejny mieli możliwość pracy z drukarką 3D. Na zajęciach w ramach Laboratoriów Przyszłości przypomniane zostały zasady bezpiecznej pracy ze sprzętem, kalibracji i przygotowania do druku, obsługi slicera oraz cięcie i wydruk modelu.
Tomasz Piec
Galeria
Utworzono: 28.11.2024

