Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Szkoła Podstawowa im. por. Tadeusza Janeczko w Sypniewie

Rok szkolny 2015/2016

SPORT

Mistrzostwa Europy IKU  ( International Karate Union)– Rumunia 2016

Joanna Koczenasz – 2 miejsce w Kumite Sanbon Shobu Team, 3 miejsce w Kumite Sanbon Shobu

Gala sportu 2016r.

Joanna Koguciuk – finalistka I halowych ogólnopolskich czwartków lekkoatletycznych w biegu na 600 m

Zuzanna Koguciuk – finalistka I halowych ogólnopolskich czwartków lekkoatletycznych w biegu na 600 m

Piotr Wachowski – 3 krotny  zwycięzca biegów na 1000m  w czwartkach lekkoatletycznych w powiecie.

Drużyna Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - I miejsce w mistrzostwach powiatu

  1. Małgorzata Dyczkowska
  2. Natalia Ganczar
  3. Adam Kucharczyk
  4. Szymon Ziółkowski

 

Drużyna Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - II miejsce w mistrzostwach powiatu

  1. Anna Nowicka
  2. Kacper Roguś
  3. Zofia Wnuk

 

Jastrowskie Przełaje:

Laura Dopierała – III miejsce

Zuzanna Koguciuk - I miejsce

Joanna Koguciuk – II miejsce

Natalia Ganczar – II miejsce

Jakub Augustyniak – III miejsce

Agata Rafałowicz – II miejsce

Krzysztof  Stachowiak - I miejsce

Katarzyna Dyczkowska – III miejsce

Mateusz Grabski – II miejsce

 

Czwartki lekkoatletyczne

I miejsce –Piotr Wachowski – bieg na 1000 m

I miejsce –Zuzanna Koguciuk -  bieg na 600 m

II miejsce –Joanna Koguciuk -  bieg na 600 m

III miejsce –Natalia Ganczar -  bieg na 600 m

 

KONKURSY

Wojewódzki Konkurs Biologiczny dla uczniów gimnazjów

Zofia Wnuk – zakwalifikowała się do etapu rejonowego

VIII Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Północnej Wielkopolski

Agata Rafałowicz – etap ponadpowiatowy

XVIII Powiatowy Przegląd Dziecięcych Zespołów Artystycznych im. Cecylii Igiel w Jastrowiu

I miejsce dla Zespołu wokalno-instrumentalnego Venus

Małgorzata Dyczkowska

Oliwia Tomczak

Agnieszka Wachowska

Szymon Ziółkowski

III miejsce w konkursie recytatorskim

Maksymilian Ziółkowski

 

V Przegląd Zespołów Teatralnych  „ Biały- Zielony- Niebieski” w Jastrowiu

I miejsce SP

Natalia Ganczar

Klaudia Nadolna

Oliwia Tomczak

Michał Kucharczyk

Maksymilian Ziółkowski

 

XIII Gminny Konkurs Recytatorski

Adam Liszewski – I miejsce

Stefan Pura – I miejsce

Patryk Janik – II miejsce

Wiktoria Kuśmierek – II miejsce

Gminny Konkurs Języka Polskiego

Wiktoria Kuśmierek – II miejsce

Oliwia Tomczak – III miejsce

Gminny Konkurs Przyrodniczy

Szymon Ziółkowski – I miejsce

Wiktoria Kuśmierek – II miejsce

Oliwia Tomczak – II miejsce

Gminny Konkurs Języka  Polskiego

Wiktoria Kuśmierek – II miejsce

Oliwia Tomczak – III miejsce

Gminny Konkurs Przyrodniczy

Szymon Ziółkowski – I miejsce

Oliwia Tomczak, Wiktoria Kuśmierek – II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny dla Gimnazjalistów „ Miłość niejedno ma imię”

Paulina Radzymińska – II miejsce

Zegar

Kalendarium

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Marzec 2019
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Imieniny